شرایط استفاده از سایت

 • Home
 • شرایط استفاده از سایت

شرایط استفاده از وب‌سایت

اگر می‌خواهید از هرگونه اطلاعات یا محتوای موجود در سایت maxilla.ir استفاده کنید، لطفاً «شرایط استفاده» را بخوانید. توجه داشته باشید که با بازدید و/یا استفاده از سایت ما، با این شرایط استفاده موافقت می‌کنید. اگر با شرایط استفاده موافق نیستید، لطفاً از این سایت خارج شوید و از آن استفاده نکنید.

بازگشت به موارد حقوقی

عمومی

این وب‌سایت، و هر گونه سایت زیرمجموعه آن، (در مجموع «سایت»)، توسط Mexilla corporation ، یا شرکت‌های زیر مجموعه یا دفاتر آن، (در مجموع «Mexilla») منتشر و نگهداری می‌شود. با استفاده از سایت، شما با شرایط و ضوابط ذکر شده در این اخطاریه قانونی، در سیاست حفظ حریم خصوصی و تمام قوانین و مقررات قابل اجرا موافقت می‌کنید. شما اظهار می‌کنید برای پذیرش شرایط استفاده از سوی خودتان و هر گروهی که نمایندگی آن را بر عهده دارید، اختیار قانونی دارید. در صورت عدم موافقت با شرایط استفاده، لطفاً از سایت استفاده نکنید.

تغییرات یا اصلاحات

هر از گاهی ممکن است این شرایط استفاده را تغییر دهیم یا اصلاح کنیم. بنابراین هر بار که از سایت دیدن می کنید باید از این صفحات بازدید کنید. اگر پس از تغییر یا اصلاح شرایط استفاده، به استفاده از سایت ادامه دهید، بدین معناست که با شرایط استفاده جدید نیز موافق هستید.

در دسترس بودن محصولات و خدمات

ممکن است محصولات و خدمات نمایش داده شده در سایت در کشور یا موقعیت مکانی شما یا به طور کلی در دسترس نباشد. اشاره به این محصولات و خدمات روی سایت صرفاً جهت اطلاع رسانی است و بدین معنا نیست که این محصولات و خدمات در منطقه شما یا هرجای دیگری در دسترس است. برای بررسی در دسترس بودن محصولات و خدمات خاص در منطقه‌، باید با نماینده مجاز Mexillaدر منطقه‌ خودتان تماس بگیرید.
برنامه‌ها و ویژگی‌های سایت و خدمات ممکن است به سیم‌کارت و/یا شبکه شما، قالب محتوا و سازگاری وسایل مورد نیاز برای استفاده بستگی داشته باشد. لطفاً امکان دسترسی به خدمات در منطقه‌تان را با اپراتور یا ارائه‌دهنده خدماتتان بررسی کنید.
به دلیل تعمیرات و نگهداری یا هر دلیل دیگر ممکن است سایت به طور موقت در دسترس نباشد. به علاوه، Mexilla می‌تواند در هر زمانی سایت یا هر بخشی از آن را متوقف کند.

استفاده از هر یک از خدمات ممکن است یا می‌تواند هزینه داشته باشد. در صورت داشتن هزینه، این مورد به طور جداگانه و در ارتباط با خدمات موردنظر اعلام خواهد شد.
ممکن است استفاده از سایت نیازمند ارسال داده از طریق شبکه ارائه‌دهنده خدمات شما باشد و ممکن است ارائه‌دهنده خدمات شبکه برای آن از شما هزینه دریافت کند. Mexilla مسئولیت هیچ یک از این هزینه‌ها را بر عهده نمی‌گیرد.

مالکیت

تمام موارد، شامل تمام تصاویر، نرم‌افزارها، متن‌ها و گرافیک‌ها، دکمه‌ها، واژه‌های کلیدی، تگ‌های متا و «ظاهر و احساس» عمومی، («محتوا»)، روی سایت تحت قانون نسخه‌برداری قوانین ملی و معاهده‌های بین‌المللی محافظت می‌شوند. علامت‌ها، نشان‌واره‌های شرکت و نشان‌های نمایش داده شده روی سایت مشمول حق علامت تجاری و سایر حقوق Mexillaیا ارائه‌دهندگان محتوای آن است.

نمی‌توانید از محتویات غیر از شکلی که در اینجا مشخص شده است، استفاده کنید. نقض شرایط استفاده می‌تواند نقض حقوق مالکیت معنوی ما یا ارائه دهندگان محتوای ما محسوب شود و ممکن است Mexillaیا ارائه دهندگان محتوای آن را برای محافظت از این حقوق مجبور به اقدام قانونی کند. می‌توان محتوا را مشاهده و آن را چاپ کرد و اسناد آن را توزیع کرد به شرط آنکه از این اسناد صرفاً به منظور اطلاع‌رسانی و مقاصد شخصی غیر تجاری استفاده شود و هر جا که از سندی استفاده می‌شود به Mexillaبه عنوان منبع آن اشاره شود. نمی‌توانید چیزی از سایت را تغییر دهید، اصلاح کنید، بفروشید، مهندسی معکوس کرده یا منتقل کنید. نشریات و اسناد دیگری که تحت عنوان عمومی طبقه‌بندی شده‌اند را می‌توان برای ارتباطات عمومی استفاده کرد به شرط آنکه منبع اطلاعات ذکر گردد.

در صورت ارسال هر گونه ارتباطات یا مطالب به سایت توسط پست الکترونیکی یا روش‌های دیگر، تمام چنین ارتباطاتی غیر محرمانه و غیر اختصاصی قلمداد خواهند شد. Mexillaآزاد است بدون هیچ گونه جبران خسارتی به شما، از هر گونه مفاهیم، نظرات، دانش یا تکنیک های موجود در ارتباطاتی که به هر منظور به سایت ارسال می کنید، استفاده کند. با این وجود، شما موافقت کرده و درک می کنید که Mexilla  ملزم به استفاده از هیچ یک از این نظرات یا مطالب نیست، و شما حقی در فشار آوردن جهت استفاده از آن را ندارید.

اطلاعات ارسال شده شخصی جهت ثبت نام، استفاده و خاتمه خدمات

کاربران خدمات ارائه شده Mexillaاز طریق این سایت موافقت می‌کنند که: (الف) اطلاعات شخصی واقعی، دقیق، به روز و کامل که در فرم ثبت‌نام کاربر نیاز است را ارائه دهند (این اطلاعات «داده ثبت‌نام» هستند) و (ب) اطلاعات ثبت‌نام را حفظ کرده و به منظور حقیقی، دقیق، به روز بودن و کامل نگه داشتن آن در اسرع وقت آن را به‌روزرسانی کنند. در صورت ارائه اطلاعات غیر واقعی، ناصحیح، قدیمی یا ناقص، یا محرز شدن برای Mexillaکه این اطلاعات غیر واقعی، ناصحیح، قدیمی یا ناقص است، Mexilla اجازه دارد تا دسترسی یا استفاده شما از چنین خدماتی را معلق کرده یا به آن خاتمه دهد.

با تکمیل شدن مراحل ثبت‌نام سرویس خاصی، ممکن است از شما خواسته شود نام کاربری و گذرواژه ارائه کنید یا ممکن است یک نام کاربری و گذرواژه برای آن دریافت کنید. این رمز عبور یا نام کاربری صرفاً برای استفاده انحصاری توسط شما و غیر قابل انتقال خواهد بود. مسئولیت محرمانه نگه داشتن رمز عبور با شماست و مسئولیت کامل تمام فعالیت هایی که از طریق رمز عبور یا اشتراک شما صورت می گیرد، متوجه شما است. شما می‌پذیرید که در صورت هرگونه استفاده غیر مجاز از گذرواژه یا حساب شما یا هرگونه نقض امنیت، در اسرع وقت Mexillaرا مطلع سازید. در صورت عدم رعایت این شرایط استفاده از طرف شما، Mexillaهیچ گونه مسئولیتی را برای از دست رفتن یا آسیب دیدن اطلاعات نمی‌پذیرد.

در صورتی که تمایل به استفاده از سرویسی را ندارید، می‌توانید به حسابتان برای آن سرویس خاتمه دهید و به این ترتیب دیگر به حسابتان دسترسی نخواهید داشت. چنانچه مشخص شود که شما شرایط استفاده را نقض کرده‌اید، Mexilla دسترسی شما به آن سرویس را بلافاصله و بدون اعلام قبلی حذف می‌کند. همچنین، در صورتی که در شش (۶) ماه گذشته به سرویس خاصی مراجعه نکرده یا از آن استفاده نکرده باشید، Mexilla ممکن است حساب شما را حذف کرده یا دسترسی شما را به بخش‌های خاصی از سرویس محدود کند.

شما درک کرده و تصدیق می‌کنید که حتی پس از حذف، برخی مطالب ارسال شده شما ممکن است به عنوان حافظه پنهان و/یا اسناد بایگانی حفظ شود.

پیوندها

برای راحتی شما، ممکن است سایت دارای پیوندهایی به سایت های دیگر روی اینترنت باشد که در مالکیت اشخاص ثالث بوده و توسط آنها منتشر و نگهداری می شوند. سایت های پیوند شده تحت کنترل ما نمی باشند، از این رو Mexilla هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتوای چنین سایت هایی نمی پذیرد. بدون رضایت Mexilla ایجاد پیوند با سایت ممنوع است. هدف از پیوندها ایجاد یا تشکیل وابستگی قانونی بین Mexillaو اشخاص ثالث، ایجاد تعهد یا مسئولیت برای Mexilla در مورد محتوا، پیشنهادات، معرفی‌ها، محصولات یا خدمات اشخاص ثالث، یا هر گونه تأیید، ضمانت یا گارانتی محصولات و خدمات ایشان یا کارکرد یا کیفیت آنها نیست.

شما تصدیق می‌کنید که مسئول پیروی از شرایط و مقررات چنین سایت‌های پیوند شده هستید.

نرم‌افزارهای موجود بر روی سایت

هرگونه نرم افزار قابل دانلود از سایت (“نرم افزار”) محصول Mexilla یا ارائه دهندگان محتوای آن بوده و دارای کپی رایت می‌باشد. در دسترس بودن نرم افزار جهت دانلود صرفا جهت استفاده شخصی کاربر نهایی است و استفاده از آن طبق شرایط توافقنامه مجوز کاربر نهایی (“توافقنامه مجوز”) است که همراه با نرم افزار ارائه شده یا در آن گنجانده شده است. هر گونه تکثیر یا باز توزیع نرم‌افزار که مغایر با توافقنامه مجوز باشد ممکن است به مجازات‌های مدنی و کیفری منجر شود.

بدون محدودیت موارد فوق، کپی کردن یا تکثیر نرم‌افزار روی هر سرور یا هر مکانی جهت تکثیر یا توزیع مجدد اکیداً ممنوع است. ضمانت نرم افزار، اگر ضمانتی داشته باشد، فقط بر اساس شرایط ذکر شده در توافقنامه مجوز می باشد. به استثنای موارد ضمانت در توافقنامه مجوز، بدینوسیله Mexillaتمام ضمانت ها و شرایط مربوط به قابل فروش بودن، مناسب بودن برای منظوری خاص، حق یا ادعا و عدم نقض را از خود سلب می کند.

حفاظت از اطلاعات

نقل و انتقال های اینترنتی هیچ گاه کاملاً خصوصی و امن نیستند. می دانید که هر گونه پیام یا اطلاعاتی که روی سایت می فرستید ممکن است توسط دیگران خوانده شده یا از رسیدن آن به مقصد جلوگیری شود. به علاوه، شما نباید رمز عبور خود را برای کسی افشا کنید. همچنین، اگر از کامیپوتر خود به طور مشترک با افراد دیگری استفاده می کنید، باید پس از پایان کار از سایت خارج شده و پنجره مرورگر را ببندید. Mexilla تحت هیچ شرایط مسئولیتی را در قبال اقدامات غیر مجاز اشخاص ثالث با نیت تخریب پروتکل‌های امنیتی سایت نمی‌پذیرد.

محدودیت سنی

ما از بازدید همگان از سایت استقبال می‌ کنیم. با این وجود، چنانچه قصد شرکت در بخش های مختلف سایت، برای مثال پیوستن به یک کلوپ یا گروه، شرکت در یک مسابقه یا خرید آنلاین را دارید، باید ثبت نام کنید. برای ثبت نام، باید دست کم ۱۵ سال سن داشته باشید و در صورتی که زیر ۱۸ سال هستید باید رضایت کتبی والدین یا قیم خود را دریافت کنید. چنانچه در جایی که زندگی می‌ کنید بالغ محسوب نمی شوید، باید والدین یا قیم قانونی تان (کسی که قانوناً دارای صلاحیت است) شرایط استفاده را مرور کرده و ثبت نام را از طرف شما تکمیل کنند، تا شرایط استفاده برای شما قابل اجرا شود.

محتوای ارسال شده

می توانید محتوا را دانلود کرده یا آپلود کنید. مسئولیت تمام اطلاعات، داده‌ها، متن‌ها، نرم افزارها، آهنگ‌ها، صداها، عکس‌ها، گرافیک‌ها، فیلم‌ها، پیام‌ها یا دیگر محتویات ارسال شده شما (“محتویات ارسالی”) فقط به عهده شماست. شما مسئول کامل تمام محتوای ارسالی که آپلود، ارسال یا ایمیل می‌کنید، انتقال می‌دهید یا به نوعی در دسترس قرار می‌دهید، هستید. Mexilla هیچ مسئولیتی را نسبت به محتوای ارسالی نمی‌‌پذیرد و صرفاً شما مسئولیت ناشی از یا در ارتباط با محتوای ارسالی را که به هر شکل از طریق سایت ارسال می‌کنید، به عهده دارید. Mexilla بر محتوا نظارت نمی‌کند و هیچ ضمانتی را در برابر ماهیت، درستی، صداقت، یا کیفیت آنها و اینکه حاوی موارد توهین‌آمیز، شرم‌آور، یا مطالب قابل‌اعتراض نباشد، نمی‌دهد. Mexillaاین حق را برای خود محفوظ می دارد تا هر زمان محتوایی که به تشخیص خود، توهین آمیز، ناپسند، یا قابل اعتراض هستند، حذف کند.

مالکیت محتوای ارسالی

شما با ارسال محتویات ارسالی، بهMexilla  مجوز جهانی غیر انحصاری، قابل واگذاری، با حقوق کامل، فاقد حق امتیاز، دائمی و بلاعزل اعطا می‌کنید تا از محتویات ارسالی استفاده کند، آنها را کپی کند، به عموم عرضه کند، نمایش دهد، توزیع و اصلاح کند. این مجوز شامل حق تهیه آثار مشتق شده از آن، استفاده از محتویات ارسالی در آثار دیگر و اعطای مجوز فرعی برای آنها نیز می باشد.

خدمات ویژه

Mexilla ممکن است سرویس‌های متنوعی را به کاربران خود ارائه دهد (شامل اما نه محدود به سرویس‌های همگام‌سازی). شما مسئول تمام اطلاعاتی هستید که با گوشی‌تان همگام‌سازی می‌کنید مانند، مخاطبین، تقویم، نشانک‌ها، یادداشت‌ها، کارها، تصاویر و دیگر داده‌ها.

تمام داده‌هایی که توسط این سرویس (سرویس‌ها) ارسال می‌کنید مطابق با خط‌‌ مشی حریم خصوصی Mexilla مدیریت خواهد شد. شما به Mexilla  تمام مجوزها و حقوق مورد نیاز برای مدیریت و استفاده از داده‌هایتان را جهت ارائه این سرویس (سرویس‌ها) اعطا می‌کنید.

Mexillaبه هیچ وجه هیچ‌گونه مسئولیت یا تعهدی را در قبال حذف شدن یا عدم توانایی در مدیریت، همگام‌سازی یا ذخیره‌سازی داده‌هایتان نمی‌پذیرد. Mexillaرا نمی‌‌توان مسئول حذف هرگونه داده دانست.

Mexilla تحت هیچ شرایطی، نسبت به هیچ‌گونه حذف یا آسیب غیرمستقیم یا تبعی ناشی از استفاده یا عدم توانایی در استفاده از هر سرویسی یا کپی روی اطلاعات یا حذف داده یا فایل‌های شخصی (شامل اما نه محدود به مخاطبین، آهنگ‌‌ها و عکس‌ها) که به موجب استفاده از هر یک از سرویس‌ها رخ می‌دهد، تعهدی را نمی‌پذیرد.

شما تصدیق می‌کنید که Mexilla در هر زمان بدون دلیل حق حذف داده‌های شما را دارد.

آداب آنلاین

در صورت توزیع محتوا یا افزودن نظرات، به Mexillaاین حق را اعطا می‌ کنید تا آنها را به هر شکل و وسیله‌ ای که Mexillaانتخاب می‌ کند، ویرایش، کپی یا توزیع کند، از آنها آثار مشتق شده ایجاد نماید و آنها را منتشر کند. همچنین، شما تنها کسی هستید که در قبال تمام فعالیت‌هایتان بر روی سایت مسئول و متعهد هستید. در زیر فهرستی از برخی، اما نه همه، نقض قراردادها آمده است که می‌تواند منجر به پایان دسترسی شما به سایت شود:

 • انتقال، انتشار یا تسهیل توزیع محتوایی که غیر قانونی، افتراآمیز، مضر، تهدیدآمیز، آزاردهنده، تجاوزکارانه، مربوط به تبعیض نژادی، قومی یا مذهبی، مبتذل، صریح به لحاظ جنسی، وقیح، شهوت‌انگیز یا قابل‌اعتراض باشد.
 • آزار، تهدید، شرمسار کردن یا مزاحمت برای دیگر کاربران به هر شکل ناخواسته.
 • نشر و انتقال هر مطلبی در نقض مالکیت معنوی یا حقوق خصوصی اشخاص ثالث.
 • استفاده از ادبیات مبتذل و توهین آمیز.
 • تظاهر به شخص دیگری بودن. شما مجاز به جعل هویت دیگر کاربران یا هر شخص دیگری نیستید.
 • تلاش در جهت دسترسی به گذرواژه کاربری دیگر.
 • انتشار هرگونه تبلیغ یا موارد تبلیغاتی.
 • آپلود ویروس، نرم افزار جاسوسی یا هر برنامه نرم افزاری مضر یا تخریب گر.
 • ایجاد اختلال یا تلاش در جهت ایجاد اختلال در عملکرد صحیح سایت.

Mexilla این حق را برای خود محفوظ می ‌دارد تا در هر زمان محتوایی که این استانداردها را نقض می ‌کنند، حذف نماید. Mexillaمسئولیتی نسبت به هیچ گونه مطلب اعتراض آمیز که ممکن است در هنگام استفاده از سایت با آن روبرو شوید، ندارد.

پرداخت غرامت

نه Mexillaو نه کسانی که در ایجاد، تولید، ارائه و/یا نگهداری سایت به ما کمک کرده‌ اند مسئولیتی در قبال هرگونه خسارت که ممکن است در نتیجه استفاده شما از سایت باشد، ندارند. این مورد شامل خسارت‌های مستقیم، تصادفی، تبعی، غیر مستقیم یا کیفری و هزینه‌های وکالت ناشی از دسترسی به، یا استفاده از، سایت نیز می‌شود. بنابراین، شما به طور کامل مسئول عواقب استفاده از سایت هستید. شما موافقت می‌کنید تا از Mexilla، کارمندان، شرکت‌های تابعه و شرکت‌های مادر آن و نیز ارائه‌دهندگان خدمات، ارائه‌دهندگان محتوا، و اعطاکنندگان مجوز به آن (در مجموع «طرف‌های دریافت‌کننده غرامت») دفاع کرده و آن را از هر و در برابر تمام تعهدات، ادعاها و مخارج، شامل هزینه‌های وکلا که به طرف‌های دریافت‌کننده غرامت در ارتباط با ادعاهای ناشی از هر نوع نقض شرایط استفاده توسط شما، موارد قبلی، ضمانت‌نامه‌ها و پیمان‌ها تحمیل می‌شود، مصون بدارید.

Mexilla برای اطمینان از صحت اطلاعات ارائه شده بر روی سایت تلاش زیادی می‌کند. با این حال، به دلیل ماهیت رسانه و خطرات اختلال و قطعی، طبق آنچه که در بالا عنوان گردید، تعهد و مسئولیتی در قبال آن نمی‌ پذیرد.

اطلاعات مرتبط با خدمات

شما موافقت می‌کنید که به محض تکمیل ثبت‌نام یا در ارتباط با استفاده از سرویس‌های خاصی، ممکن است اطلاعات مربوط به Mexilla، سرویس خاص استفاده شده‌ای یا سایر سرویس‌ها و محصولات Mexillaرا دریافت کنید. ممکن است این قبیل اطلاعات توسط ایمیل، پیامک (SMS) و/یا از طرق دیگر و با استفاده از اطلاعات ثبتی شما ارسال گردد. به صورت معمول، شما مسئول هرگونه حق‌الزحمه یا هزینه برای طرح سرویس بی‌سیم خود در رابطه با دریافت ارتباطات مربوط به استفاده از سرویس یا هر سرویس مجاز دیگر هستید. در مورد اطلاعات نامرتبط با سرویس، به شما این امکان داده می‌‌شود تا دریافت آن را متوقف کنید. لطفاً برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات شخصی Mexilla، شرایط خط‌مشی حریم خصوصی Mexillaرا مرور کنید.

شما موافقت می‌کنید که اطلاعات مربوط به خدمات را از طریق ایمیل، پیامک (SMS) و/یا طرق دیگر با استفاده از اطلاعات ثبت نام دریافت خواهید کرد.

سلب مسئولیت از ضمانت‌‌ها و خسارت‌ها

خطرات احتمالی استفاده از سایت به عهده شما است. این سایت (شامل تمام محتویات و عملکردهای موجود بر روی آن یا قابل دسترس از طریق آن) “همان گونه که هست” و “همان گونه که قابل دسترس است” ارائه می‌شود. تا جایی که قانون اجازه می‌‌دهد، در مورد محتوای سایت، Mexillaهیچ گونه نمایندگی یا ضمانتی را در موارد زیر نمی‌‌پذیرد: (۱) صحیح بودن ، قابل معامله بودن، مناسب بودن برای منظوری خاص یا عدم تخلف هر یک از محتویات منتشر شده روی سایت یا قابل دسترس از طریق آن؛ (۲) اینکه سروری که سایت را در دسترس قرار می‌دهد عاری از ویروس یا دیگر مؤلفه‌‌هایی باشد که ممکن است تجهیزات کامپیوتر شما یا هر دستگاه دیگری را در هنگام دسترسی، جستجو، دانلود، یا هرگونه استفاده از سایت آلوده کند یا به آنها ضرر یا آسیب برساند؛ (۳) و اینکه استفاده یا بهره‌برداری شما از سایت بدون قطعی یا مشکل خواهد بود.

تحت هیچ شرایطی، از جمله بی‌توجهیMexilla، این شرکت تعهدی را در قبال خسارت‌‌های تبعی، مستقیم، تصادفی، غیرمستقیم، کیفری، یا ویژه مرتبط با (الف) استفاده از، (ب) عدم توانایی در استفاده، یا (ج) ایجاد مشکل یا حذف محتوا یا عملکردهای سایت، نمی‌‌پذیرد حتی اگر Mexillaیا یکی از نمایندگی‌های مجاز آن نسبت به امکان بروز چنین خسارت‌هایی مطلع باشند. برخی مراجع قضایی اجازه مستثنی بودن یا محدودیت خسارت‌های تبعی یا تصادفی را نمی‌دهند، لذا محدودیت یا مستثنی شدن مورد فوق ممکن است شامل شما نشود. تحت هیچ شرایطی نباید کل تعهدات Mexillaدر قبال شما برای تمام خسارت‌ها، از بین رفتن اطلاعات، و علل طرح دعوا (چه در قرارداد یا خارج از آن، از جمله بی‌توجهی یا موارد دیگر) از ۲۰ میلیون ریال تجاوز کند.

شرایط عمومی

این شرایط استفاده و شرایط اضافی ارسال شده به سایت روی هم کل توافقنامه میان شما و Mexilla در رابطه با استفاده شما از سایت را تشکیل می ‌دهد. عدم اجرای هر یک از مفاد توسط Mexilla تأثیری بر حق کامل این شرکت در اجرای آن مفاد در هر زمان در آینده ندارد؛ و نیز صرف‌نظر کردن از ادعا به صورت موردی توسط Mexilla از نقض شدن یکی از مفاد، به معنای چشم‌پوشی از آن مفاد قلمداد نمی‌‌شود. برای قابل اجرا بودن، هر نوع صرف نظر کردن از ادعا توسطMexilla  باید مکتوب باشد. هر نوع دعوای حقوقی که در مورد استفاده از سایت داشته باشید باید در طول یک (۱) سال پس از وقوع آن مطرح شود. چنانچه یک مرجع قضایی ذی‌صلاح هر یک از مفاد شرایط استفاده، یا قسمتی از آن را غیر قابل‌اجرا تشخیص دهد، آن مفاد تا حداکثر مجاز آن اجرا می‌‌شود تا مقصود این توافقنامه را تحقق بخشد و مابقی شرایط این توافقنامه به قوت خود باقی است. این شرایط استفاده بر اساس قوانین کشور سوئد و بدون توجه به تضادهای مقررات قانونی آن، اجرا و تفسیر می‌شوند.