مسابقه بزرگ مکزیلا

تهیه چیپس و پنیر با استفاده از چیپس ذرت مکزیلا

شرایط مسابقه:
لطفا شرایط مسابقه را با دقت بخوانید .

۱- از پاکتهای خریداری شده مکزیلا عکس بگیرید و برای ما ارسال نمایید. عکس چیپس و پنیر بدون ارسال عکس پاکت چیپس خریداری شده مکزیلا در مسابقه شرکت داده نخواهد شد.

۲- پس از اماده سازی چیپس و پنیر و تزئین از ان عکس بگیرید به گونه ای که حداقل یک پاکت چیپس مکزیلا یا لوگوی ان در عکس نمایان باشد و برای ما ارسال نمایید. مهلت ارسال عکس از زمان اعلام و شروع مسابقه تا ساعت ۱۲ جمعه شب مورخ ۱۰/۸/۱۳۹۸ میباشد. در پستهای پیج مکزیلا میتوانید در صفحه دستور تهیه چیپس و پنیر مکزیکی چگونگی تهیه ان را ببینید و با سلیقه خود انرا اماده نمایید.

۳- عکسهای چیپس و پنیر شما از تاریخ ۱۱/۸/۹۸ الی ۱۷/۸/۹۸ به مدت یکهفته در پیج مکزیلا به همراه اسم شما در پیج مکزیلا نمایش داده خواهد شد. شما یکهفته فرصت دارید تا به دوستان خود اطلاع دهید تا به پیج مکزیلا پیوسته و عکس شما را بازدید نمایند.

۴- برندگان کسانی خواهند بود که عکس ارسالی انها تا ساعت ۱۲ شب جمعه ۱۷/۸/۹۸ بیشترین ریچ reach را داشته باشد. ریچ نشاندهنده تعداد افرادی است که عکس ارسالی شما را دیده اند . بنابر این تا میتوانید عکس خود را پس از گذاشته شدن در پیج مکزیلا برای دوستانتان فوروارد نمایید تا انرا ببینند.
۵- توجه داشته باشید کیفیت عکسهای ارسالی در جذب مخاطب نقش مهمی را بازی میکند . پس تلاش کنید عکسهایی با رنگهای زنده و چیدمان زیبا ارسال نمایید.

۶- از ارسال عکسهای اینترنتی و تکراری خودداری نمایید. این عکسها به راحتی قابل تشخیص میباشند و در مسابقه شرکت داده نخواهند شد. پیشنهاد میکنیم در طول تهیه چیپسوپنیر از مراحل کارتان عکس بگیرید تا در صورت لزوم ارائه نمایید.

جوایز مسابقه:
نفر اول ۱۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال
نفردوم : ۱۲/۰۰۰/۰۰۰ ریال
نفرسوم: ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال
نفر چهارم: ۸/۰۰۰/۰۰۰ ریال
نفرپنجم : ۶/۰۰۰/۰۰۰ ریال
نفرششم : ۴/۰۰۰/۰۰۰ ریال
نفر هفتم : پکیج طلایی مکزیلا
نفر هشتم: تخفیف ۵۰ درصدی خرید از مکزیلا
نفر نهم : تخفیف ۴۰ درصدی خرید از مکزیلا
نفردهم : تخفیف ۳۰ درصدی خرید از مکزیلا

جوایز در روز ۲۰/۸/۹۸ به شماره حسابی که برندگان در دایرکت اعلام نمایند واریز خواهد شد. شناسایی و دریافت شماره حساب برندگان مسابقه تنها از طریق دایرکت انها امکانپذیر خواهد بود .

منتظر دریافت عکسهای هنرمندانه شما از اشپزی با چیپس ذرت مکزیلا هستیم و برای شما ارزوی موفقیت داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.