درباره ما

شرکت فرداد پخت کویر ( سهامی خاص ) به عنوان اولین و تنها تولید کننده تخصصی  نانهای ترتیلای گندم ، جو و ذرت و سایر نانهای خاص حجیم و غیر حجیم  برای مصارف خاص در  سال 1396 به ثبت رسیده است.

این شرکت با استفاده از ماشین الات وارداتی از مکزیک برای اولین بار در ایران اقدام به تولید ترتیلای ذرت خالص و محصولات وابسته ان مانند تاکوشل، چیپس ذرت (ناچو) با طعم های مختلف با برند مکزیلا نموده است که این محصولات با توجه با اینکه حاوی گلوتن نمیباشند برای مبتلایان به بیماری سلیاک قابل استفاده میباشد.

سایر نانهای خاص مانند ترتیلای گندم در ضخامتها و قطرهای مختلف نیز یکی دیگر از محصولات این شرکت بوده که با نام تجاری مکزیلا به بازار عرضه شده و نیاز مصرف کنندگان ایرانی برای تهیه انواع غداهای مکزیکی و رپ ها را تامین خواهد نمود .

 

با توجه به اینکه نان و انواع مختلف  ان به عنوان اصلیترین  محصول در رژیم غذایی ایران قراردارد تولید نانهای خاص با استفاده از سایر حبوبات و غلات مانند جو، نخود و لوبیا نیز در دستور کار این شرکت قرار داشته و در اینده نسبت به تولید و ارائه انها به بازار ایران و کشورهای منطقه اقدام خواهد شد.